милена антовска

Пронајдени се 8 резултати на тема „милена антовска“
Познати

Секси трдуница на плажа: Се соблече македонската водителка Милена Антовска и го покажа голото трудничко стомаче (ФОТО)

Откако го прележа коронавирусот, ТВ водителката на Канал 5, атрактивната Милена Антовска Станковска објави дека повторно е бремена. Имено,...
Познати

Веќе половина бременост ја помина пред малите екрани, но никој не го забележа тоа – македонската водителка сега го откри и полот (ФОТО)

Водителка Милена Антовска е бремена и по втор ќе стане мајка. Имено, Милена и нејзиниот сопруг Гордан Станковски повторно ќе станат...
Познати

Милена Антовска заедно со ќеркичката Лана Марија приредија изненадување за сопругот на водителката – еве по кој повод

Македонската водителка Милена Антовска е активен корисник на социјалните мрежи и често ги известува следбениците каде е, што прави,...
Познати

Секси мама на плажа: Кога ќе ја видите Милена Антовска во бикини коe открива повеќе од очекуваното ќе занемете (ФОТО)

Помина повеќе од една година откако ТВ водителката Милена Антовска-Станковска се реализираше во улогата на мајка. Иако бременоста не...