милан станковиќ

Пронајдени се 9 резултати на тема „милан станковиќ“
Познати

Шок промена на Милан Станковиќ: Пејачот едвај личи на себе, девојките полудеа по неговиот нов имиџ кој е хит низ целиот свет (ФОТО)

Што и да направи пејачот Милан Станковиќ неговата армија од фанови секогаш го поддржува. Истото се случи и овој пат кога пејачот објави...
Познати

Сестрата на Милан Станковиќ ќе ви го помати умот: Тој никогаш не ја покажал во јавноста, а е убава како ангел (ФОТО)

Сестрата на познатиот пејач Милан Станковиќ ретко се појавува во јавноста, но пејачот понекогаш објавува и фотографии со неа на неговиот...
Познати

Фановите веднаш ја забележаа пластичната операција- Милан Станковиќ со драстична промена на своето лице (ФОТО)

Пејачот Милан Станковиќ од почетокот на кариерата па се до денес често го менува својот изглед и имиџ, а овој пат се одлучи за нешто подрастично. Имено...
Познати

Беше во врска со Рада Манојловиќ, но сега го покажа вистинското лице- по фотографијата на Милан Станковиќ ќе паднете во транс (ФОТО)

Популарниот пејач Милан Станковиќ по се изгледа води голема грижа за својот изглед, а неговиот приватен живот од секогаш ја интересирала...