милан калиниќ

Пронајдени се 7 резултати на тема „милан калиниќ“
Познати

На познатиот српски актер и водител му се заканува петгодишен затвор – учествувал во физичка пресметка на дерби Ц. Ѕвезда и Партизан

Популарниот српски актер и водител, Милан Калиниќ, се соочува со затворска казна во траење од пет години поради учество во тепачка на...
Познати

Милан Калиниќ покажа како разменува страст со сопругата- Ја зграпчи за врат, а тоа што следеше не остави никого рамнодушен (ФОТО)

Имено тој е во брак со својата сопруга веќе 11 години, а со последната негова фотографија на Инстаграм само се докажа дека нивната љубов...