мила

Пронајдени се 8 резултати на тема „мила“
Твитови

„Ало на што дрога сте?“ – Граѓаните се исмејуваат со 59.600 работни места отворени од СДСМ во последните 2,5 години

Граѓаните денеска не само со забраната за функционери по кафани, „пресудата“ за Курто Дудуш и пилотската желба на портпаролот на СДСМ...
Познати

Српската пејачка која трагично загуби неколку бебиња објави фотографија од ќеркичката- поводот ќе ве остави без зборови

Пејачката Слаѓа Алегро која се породи пред неколку денови денеска има уште еден повод за славење. Имено пејачката денеска наполни 39...
Познати

Откако трагично загуби неколку бебиња познатата српска пејачка стана мајка- фановите се разнежнија од името на бебето (ФОТО)

Откако неколку пати отворено зборуваше во јавноста за болното губење на бебињата, познатата српска пејачка Слаѓа Алегро денеска роди...
Вести

На 6-ти мај хуманитарен натпревар во ракомет: Сите заедно да и овозможиме на Мила шанса за среќно и безгрижно детство

Наредната недела на 06.05.2018 година во 15:30 часот во спортската сала Форца ќе се одржи хуманитарен натпревар за малата мила која боледува...