мијалков

Пронајдени се 8 резултати на тема „мијалков“
Вести

Николоски: Криминалната коалиција Заев, Вице и Мијалков има договор за бегство од правдата, имаат 24 часа да го соочат бегалецот со правдата

Криминалната коалиција која што ја обзнанивме на 22 октомври 2018-та година, Зоран Заев, Вице Заев и Сашо Мијалков во текот на изминатиот...
Вести

По „драмата“ со Мијалков, Мицкоски со статус: Нема дно кое не го пробија, мафијата има држава – Оставки веднаш!

Одамна реков, мафијата има своја држава. Нема дно кое не го пробија. Оставка на Владата веднаш!, пишува на својата Фејсбук страница лидерот...