миа борисављевиќ

Пронајдени се 8 резултати на тема „миа борисављевиќ“
Познати

Фановите ја запрашаа дали градите и се големи колку трудничкиот стомак – нема да ви биде добро кога ќе ја видите српската пејачка (ФОТО)

Пејачката Миа Борисављевиќ и нејзиниот невенчан сопруг Бојан Грујиќ наскоро ќе го добијат своето второ дете. Парот веќе ја има ќерката...
Познати

Српската пејачка ја крена маицата и го покажа големиот труднички стомак- го откри и полот на второто нејзино дете (ФОТО)

Српската пејачка Миа Борисављевиќ речиси нема ден да не ги извести своите фанови како се чувствува во бременоста. Овој пат таа позираше...
Познати

И умрел на стомакот додека била пред породувањето: Српската пејачка проговори за трагедијата која ја преживеала (ФОТО)

Пејачката Миа Борисављевиќ минатата година стана мајка на малата ќерка Ема, но таа овој пат освен за убавата бременост откри што лошо...
Познати

И открија тешка болест во осмиот месец од бременоста- на српската пејачка целосно и се промени животот по шокантната вистина (ФОТО)

Познатата српска пејачка Миа Борисављевиќ неодамна во јавноста откри дека додека била во осмиот месец од бременоста лекарите и откриле...