метла

Пронајдени се 15 резултати на тема „метла“
Вести

„Метлата“ на Заев е уште една изборна лага- Функционери на СДСМ потврдија дека се подготвува чистка само на неистомисленици

Функционери од СДСМ потврдија преку социјалните мрежи дека се подготвува чистка само на неистомислениците. Емил Јорданов од СДСМ на...