мет лебланк

Пронајдени се 4 резултати на тема „мет лебланк“
Познати

Ретко кој знае дека легендарниот Џои има преубава ќерка, а има и вистина причина зошто ја чува од очите на јавноста (ФОТО)

Актерот Мет Лебланк (54) на многумина им е омилен лик од култната серија „Пријатели“ во која го игра легендарниот Џои Трибиани, но за...
Познати

Млад обожавател му поставил прашање на Џои од „Пријатели”: Ќе се насмеете поради оваа детска искреност

Иако од завршувањето на серијата “Пријатели” поминаа дури 15 години, актерот Мет Лебланк сѐ уште го препознаваат како популарниот Џои. Бидејќи...
Познати

Долго се крие од очите на јавноста: Џои од „Пријатели“ во љубов со 17 години помлада убавица која конечно ја покажа

Актерот Мет Лебланк кој ги освои срцата на публиката во улогата на Џои од серијата „Пријатели“, како во серијата така и приватно, е...