месец октомври

Пронајдени се 7 резултати на тема „месец октомври“
Хороскоп

Подгответе се за неочекувани пресврти: Овие знаци ќе имаат големи љубовни промени во месец октомври

ороскопот за октомври предвидува големи промени на полето на љубовта за Овен, Лав и Јарец. Овие три знаци треба да се подготват за неочекувани...
Хороскоп

Четири хороскопски знаци најмногу ќе го почувствуваат влијанието на полната месечина- денес внимавајте на овие работи

Првата полна месечина оваа есен ќе биде на 1 октомври, а полните месечини се секогаш моќни. Но, благодарение на некои интензивни планетарни...