мелита ракичевиќ

Пронајдени се 12 резултати на тема „мелита ракичевиќ“
Познати

Вети дека ќе се отсели од Македонија, па сега провоцира на плажа: Мелита ја отвори летната сезона, но не откри каде (ФОТО)

Некогашната водителка и старлета, Мелита Ракиќевиќ ја отвори летната сезона. Таа веќе замина на одмор, па веднаш се пофали со фотографија...
Познати

Поради оваа причина си заминуваат сите, па и поранешната водителка се реши на тој чекор: Мелита се сели од Македонија (ФОТО)

За Мелита Ракиќевиќ веќе стана редовна пракса да одговара на прашања поставени од нејзините следбеници на социјалната мрежа Инстаграм. Деновиве...
Познати

Ги стегна градите и ја крена маичката- Мелита откри од креветот какви високи критериуми треба да поседува тој што ќе ја заслужи (ФОТО)

Поранешната водителка Мелита Ракиќевиќ знае како да го привлече вниманието на социјалните мрежи со интересни, провокативни фотографии,...
Познати

Мелита ја копира Ана Николиќ- истетовира две тетоважи во исти ден, едната таму горе особено го привлекува вниманието (ФОТО)

Откако Тамара Тодевска го истетовира делот на македонската химна кој не го испеа, некако кај познатите работата како да тргна се почесто...