медицинска сестра

Пронајдени се 42 резултати на тема „медицинска сестра“
Регион

ОВА СЕ ПРВИТЕ ЖРТВИ НА МОНСТРУОЗНИОТ УБИЕЦ ОД ЦЕТИЊЕ! Медицинската сестра Наташа и нејзините 2 сина се убиени на првиот кат од куќата (ФОТО)

Медицинската сестра Наташа Пајовиќ Мартиновиќ и нејзините два сина – единаесетгодишниот М. и три години помладиот М. беа првите жртви...
Вести

Пациентите чекаат на ред во болницата во Куманово додека медицинска сестра има интимни моменти со момче качено на биро (ВИДЕО)

Читателите на Алсат испратија видео снимка на која се тврди дека ден претходно во Итната помош на градската болница во Куманово медицинска...
Вести

Додека нејзината директорка даваше изјава во живо на РТС, медицинската сестра започна да се соблекува – хит видео го вжешти регионот

Директорката на КБЦ Бежанијска коса зборувала во живо за коронавирусот и важноста на вакцинацијата, но изгледа дека нејзината колешка...
Хроника

СКОПЈЕ: Побарала одредена сума на евра, бонбониера и пијалак – медицинска сестра побарала мито, па останала во шок кога дознала кој ја пријавил!

Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Скопје поднесе обвинителен предлог против едно лице за кривично дело „примање награда...
Вести

Со вклучени сирени вработените од болницата во Охрид и оддадоа почит на медицинската сестра која почина од коронавирус (ВИДЕО)

Со вклучени сирени и ротациски светла на амбулантните возила за итна медицинска помош на Здравствениот дом од Охрид и од Општата болница...
Вести

„Почивај во мир мила“ – Емотивно писмо за здравствената работничка од Охрид која ја изгуби битката со Ковид-19

Откако почна пандемијата со Ковид-19, голем број од медицинските работници во болниците низ земјава беа заразени со вирусот. Иако голем...