мече

Пронајдени се 4 резултати на тема „мече“
Живот и стил

Доктор пред да оперира дете, од него добил необична молба: Кога ќе дознаете што направи, ќе се воодушевите (ВИДЕО)

Канадски хирург, иако без искуство во тоа поле од медицината изврши експериментална операција и тоа „на живо“, без анестезија –...