мбапе

Пронајдени се 9 резултати на тема „мбапе“
Фудбал

Навивачите на Ливерпул започнаа со собирање средства за трансфер на Мбапе – за еден ден собрани 250 илјади фунти

Навивачите на Ливерпул решија да организираат акција за собирање средства за трансфер на напаѓачот на Пари Сен-Жермен, Килијан Мбапе. Навивачите...