маурицио сари

Пронајдени се 38 резултати на тема „маурицио сари“
Фудбал

Го мразат од дното на душата: Во овој италијански град се продава тоалет хартија со ликот на Маурицио Сари (ФОТО)

Тренерот на Јувентус, Маурицио Сари, до пред две сезони беше омилен лик кај фановите на Наполи, а сега е најомразена личност за која мислат...