машина за перење

Пронајдени се 19 резултати на тема „машина за перење“
Живот и стил

Додајте сол во машината за перење пред да ја вклучите: Кога врне дожд со овој трик ќе ги решите најчестите проблеми

Сигурно секоја домаќинка забележала дека после секое перење квалитетот на облеката се намалува. Маиците почнуваат да бледеат или воопште...
Занимливости

За секаква осуда: Го стави кучето во машина за перење за популарност на социјалните мрежи, а навлече само гнев (ВИДЕО)

Аргентинката Тамара Ротман предизвика бес на социјалните мрежи затоа што поради популарност на Инстаграм и во надеж дека ќе добие повеќе...