марко гобељиќ

Пронајдени се 6 резултати на тема „марко гобељиќ“
Познати

По свадбата, уште една причина за славење: Катерина Грујиќ на многу емотивен начин му го честиташе роденденот на сега веќе официјалниот сопруг! (ФОТО)

По веста дека ќе станат родители, пејачката Катарина Грујиќ и фудбалерот Марко Гобељиќ, договорија венчавка од бајка и својата љубов...
Македонија

Катерина Грујиќ прв пат јавно проговори за бременоста: Едвај те чекаме, принцезо наша! Почнува некој поубав живот (ФОТО)

Пејачката Катарина Грујиќ неодамна потврди дека е бремена и дека го очекува своето прво дете со фудбалерот Марко Гобељиќ со кого тајно...
Познати

Катерина Грујиќ и Марко Гобељиќ открија дека чекаат девојче – еве кога е терминот, а името кое го одбрале е со особено значење за пејачката

Пејачката Катарина Грујиќ и фудбалерот Марко Гобељиќ неодамна го кажаа судбоносно „да“ на приватна церемонија, а по неколкумесечни...
Познати

Катарина Грујиќ му го честиташе роденденот на таткото на Марко: Еве ја пораката што таа ја испрати до нејзиниот иден свекор (ФОТО)

Пејачката Катарина Грујиќ ужива во својата љубов со фудбалерот Марко Гобељиќ, а се чини дека го прифатила неговото семејство. Често...
Познати

Катарина кажа ДА, но се предомислува за свадбата: Вереникот молчи, но неговите родители имаат други планови

Катарина Грујиќ му кажа ДА на фудбалерот Марко Гобељиќ и тие ја најавија свадбата за следната година, но се чини дека сега се предомислува. Според...