Марк Гасол

Пронајдени се 5 резултати на тема „Марк Гасол“
Познати

Заработува милиони во НБА, а летото го минува спасувајќи животи: На славниот кошаркар му се воодушевува цела планета

Славниот шпански кошаркар Марк Гасол се придружи во организација за спасување на животите на мигрантите од Африка кои се обидуваат...