марија спасовска

Пронајдени се 7 резултати на тема „марија спасовска“
Музика

Младата Марија Спасовска продолжува да нижи успеси: Успеа да го освои интернационалното жири на фестивалот Тра-ла-ла (ФОТО+ВИДЕО)

Марија Спасовска повторно го освои интернационалното жири на Интернационалниот фестивал Тра-ла-ла кој се одржа во Охрид и Битола од...
Музика

Големо освежување: Талентиранта Марија Спасовска ја буди македонската тинејџ сцена со песната „Играј со срце“ (ВИДЕО)

Марија Спасовска со песната „Играј со срце“ конечно ја раздвижува тинејџ сцената во Македонија. Вчеравечер на 30. мај во „Public room“ во...