Марија Шарапова

Пронајдени се 24 резултати на тема „Марија Шарапова“
Познати

Славната тенисерка за денот на вљубените во тесно бикини на плажа: Фановите не знаеја каде попрво да ја гледаат Шарапова (ФОТО)

Легендарната тенисерка Марија Шарапова се повлече од тенисот минатата година на 32 годишна возраст, но иако се пензионираше таа е се...
Останати спортови

Топлото време ја разголи: Се фотографираше со Марија Шарапова, но сите гледаа во нејзиното бујно деколте (ФОТО)

Освен по убедливата победа без изгубен гејм  на Австралија опен руската тенисерка Марија Шарапова ќе биде запаметена по селфито на...
Познати

Секси до болка: Шарапова облече провиден костим за капење, а кога ќе и го видите меѓуножјето ќе се препотите (ФОТО)

Славната тенисерка Марија Шарапова важи за една од најзгодните спортистки на светот, а доказ за тоа се фотографиите со кои таа ова лето...