мамурлак

Пронајдени се 9 резултати на тема „мамурлак“
Занимливости

НАВИСТИНА ПОМАГА: Еве колку прженото јајце ќе ви ја олесни маката со мамурлакот, но ова е најдобриот лек!

Ако минатата ноќ испивте неколку чаши повеќе и сега сакате само да престане страшното чувство на мамурлак што следеше, знајте дека времето...