малолетници

Пронајдени се 54 резултати на тема „малолетници“
Хроника

Малолетни брат и сестра доживеале пекол- се возеле во автомобил со 23 годишно момче, а тоа почнало да ја пипка- па настанал хаос

На 15.05.2020 во 18.30 часот било пријавено дека во струмичко село, додека малолетничка со нејзиниот малолетен брат се превезувале во возило...