малдиви

Пронајдени се 23 резултати на тема „малдиви“
Познати

Оваа глетка е рај за очи: Анастасија Ражњатовиќ во ново провокативно издание, овие фотографии се најжешки до сега! (ФОТО)

Пејачката Анастасија Ражњатовиќ ужива на Малдивите, каде што решила на неколку дена да се одмори на оваа егзотична дестинација. На својот...
Познати

Мажите подзинаа откако ја видоа Анастасија Ражнатовиќ во минијатурно бикини од позади: Овие атрибути се од „мајка природа“ (ФОТО)

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ пред неколку дена отпатува во топлите краеви далеку од Европа и Балканот. Од таму таа секојдневно...
Познати

И го плати одморот на Малдивите, а тоа што му го направи потоа е за секоја осуда- фановите со денови ја напаѓаат Дара Бубамара

Дара Бубамара раскина со своето 21-годишно момче, бизнисменот Тони, кој  два месеци пред неа беше со водителката на „Задругата“, Душица...
Познати

Сопругата на голманот на Црвена Ѕвезда облече бикини, а откако позираше свртена со грб фановите паднаа во делириум (ФОТО)

По сјајната сезона голманот на Црвена Ѕвезда реши да се одмори далеку од очите на јавноста па заедно со сопругата заминаа за Малдивите. Милан...
Останати спортови

Фановите паднаа во делириум: Минатата сезона објави фотографија после секс, а сега тенисерката на одмор се надмина себе си

Словенечката тенисерка Доминика Цибулкова сезоната ја заврши како 25-та рангирана на ВТА листата, а по традиција крајот на сезоната...
Познати

Најпознатиот англиски фудбалер изнајмил приватен остров само за него и сопругата за да може да се фотографираат голи (ФОТО)

Легендарниот фудбалер Џон Тери одлучил заедно со својата сопруга да изнајмат приватен остров на Малдивите. It was our pleasure to have you with us...
Познати

Имаа 900 гости и потрошија 400 илјади евра- кога ќе дознаете каде ќе одат Александра и Филип на меден месец ќе останете без текст

Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ минатиот четврток стапија во брак пред повеќе од 900 гости. Младенците за разлика од другите...