Макфест

Пронајдени се 17 резултати на тема „Макфест“
Познати

Лила со шлиц до колковите, а кога ќе ја видите оваа комбинација на поранешната на Кајмакоски нема да ви биде добро – Карлеуша веднаш ќе се вљуби

На 21 и 22 октомври се одржа фестивалот Макфест кој годинава беше малку поразличен. За разлика од претходните години, на 37-мото издание...
Музика

Заврши Макфест – годинава за првпат немаше победник на фестивалот, еве што се случуваше вчера во текот на вечерта

Заврши 37.издание на Фестивалот на забавни мелодии „Макфест“. Оваа година фестивалот немаше натпреварувачки карактер. На ревијалната...