македонска одбојкарска репрезентација

Пронајдени се 13 резултати на тема „македонска одбојкарска репрезентација“
Останати спортови

Говорот на Тони Стојановски по пласманот на одбојкарите на ЕП: Луѓе мои, луѓе мои, учете од овие момци (ВИДЕО)

Коментаторот на МТВ, Тони Стојановски по фудбалерите, ги испрати и одбојкарите на Европско првенство со емотивен говор по големата...