Македонска асоцијација на новинари

Пронајдени се 9 резултати на тема „Македонска асоцијација на новинари“
Вести

Кабинетот на Вучиќ потврди: Барањето на МАН одобрено – 100 новинари од Македонија ќе се вакцинираат против коронавирусот во Србија

Од Кабинетот на српскиот претседател Александар Вучиќ потврдија дека сто новинари од Македонија, на молба на Здружението на новинари...