Мајли Сајрус

Пронајдени се 14 резултати на тема „Мајли Сајрус“
Познати

ШОКАНТНО ВИДЕО: Авионот во кој летала светската пејачка погоден од гром, на фановите им се заледи крвта од глетката (ВИДЕО)

Авионот во кој леташе пејачката за Парагвај го погоди гром, поради што авионот мораше присилно да слета. Станува збор за познатата пејачка...
Познати

Вакво понижување предизвикува физичка болка: Најзгодното момче во Холивуд дознало дека се разведува на беден начин

Неодамна како бомба одекна веста дека еден од најпознатите холивудски парови се разведува и тоа после неколку месеци брак. Имено, точка...
Познати

Контроверзната Мали Сајрус се појави пред малите екрани само по јакна под која не носеше ништо- сите чекаа да и испаднат градите

Контроверзната пејачка Мајли Сајрус, често успева да го подели мислењето на интернет корисниците со својот, во најмала рака необичен...
Познати

Сите гледаа во неа со неверување: Оваа глетка ја згрози јавноста, сестрата на Мајли Сајрус се појави во бизарно издание (ФОТО)

Сестрата на Мајли Сајрус, Ноа Сајрус се појави на еден холивудски моден настан во стајлинг со кој ја згрози јавноста, присутните па дури...