мајка-монструм

Пронајдени се 6 резултати на тема „мајка-монструм“
Вести

Мајката монструм осудена за убиство се смеела на суд: Ги оставила децата 11 дена сами без храна и вода, таа била со љубовникот (ВИДЕО)

Мајка која своите две мали деца полни 11 дена ги оставила без храна и вода, за да поминува повеќе време со својот љубовник и нивното дете,...
Живот и стил

МАЈКА-МОНСТРУМ: Поради тоа што им го правела на ќерките многумина сакаат да ја убијат, а таа доби најблага казна (ВИДЕО)

Морган Самерлин тешко може да се нарече мајка, иако родила две девојчиња, кои, за жал, ги подведувала на педофили за пари. 25-годишната...