маја шупут

Пронајдени се 25 резултати на тема „маја шупут“
Познати

Хрватската пејачка ја прекопира Карлеуша – сакаше и таа да го прослави роденденот на исти начин, но сепак не успеа во едно (ФОТО)

На естрадната сцена отсекогаш се крева прашина кога една од пејачките ќе го ископира стајлингот на колешката.Кога станува збор за домашната...
Познати

Фановите се двоумат дали фотографијата и е од лани: Хрватската пејачка два месеци по породувањето се соблече во жешко бикини

Хрватската пејачка Маја Шупут заедно со сопругот и синот се на одмор во Дубровник. Пејачката од таму објави фотографија во бикини, а...
Познати

Хрватската пејачка за чие породување се зборуваше и на вести го откри името на бебето по 10 дена – тој ќе биде единствен во регионот!

Хрватската пејачка Маја Шупут се породи пред десетина дена, а имено на своето прв дете го криеше во јавноста се до вчера. Гордата мајка...
Познати

Го покажа синот: Хрватската пејачка успеа да роди дете во петтата деценија до својот живот- емотивната фотографија ќе ги насолзи очите

Хрватската пејачка Маја Шупут се породи пред два дена, а сега на својот Инстаграм профил сподели прва фотографија до синот. Таа покажа...
Познати

Се породи хрватската пејачка и на 41 година го доби своето прво дете – полот го откри, но мистериозното име не, ова е причината

Хрватската пејачка Маја Шупут (41) и нејзиниот сопруг Ненад Татаринов, вчера на 17 март станаа родители и го добија своето прво дете. Маја...
Познати

Хрватската пејачка на прагот на својата пета деценија ќе стане мајка- на оваа глетка во орманот за бебето ќе и позавидат многу идни мајки

Хрватската пејачка Маја Шупут (41) со своите фанови покажа како изгледа орманот кој го подготвува за својот син кој го очекува оваа пролет. Имено...
Познати

Сè е подготвено за бебето: Хрватската пејачка ја покажа детската соба на нејзиниот син која изгледа како од бајките, за овој детаљ сонува секое бебе

Пејачката Маја Шупут (41) е во 33-та недела од бременоста и како што откри за хрватските медиуми треба да се породи во месец март. За тоа...
Познати

Хрватската пејачка позираше во бикини во шестиот месец од бременоста- фановите се прашуваат каде и е трудничкиот стомак? (ФОТО)

Хрватската пејачка Маја Шупут е во шестиот месец од бременоста и наскоро на свет ќе го донесе своето прво дете. Таа и нејзиниот сопруг...
Познати

Хрватската пејачка на 41 година ќе стане мајка- од глетката во бикини и стомак до заби фановите имаа што да видат (ФОТО)

Хрватската пејачка Маја Шупут во седмиот месец од бременоста позираше на плажа во Дубаи облечена во бикини. Пејачката која редовно...
Познати

Конечно дојде време да ја открие веста: Хрватската пејачка бремена на 41 година, по семејната трагедија сега е на седмо небо (ФОТО)

Хрватската пејачка Маја Шупут сподели среќни вести односно дека е бремена од својот партнер Ненад Татаринов. Таа на својот Инстаграм...
Познати

Хрватската пејачка објави аматерска видео снимка од јахтата- еве што прави со сопругот кој инсистирал да се снимаат (ВИДЕО)

Атрактивната хрватска пејачка Маја Шупут на својот Инстаграм профил сподели две видеа од слободниот ден кој го искористила заедно...
Познати

Фановите откако дознаа колку пари фрлила хрватската пејачка за овој фустан и порачаа: „Врати ми го тепихот од тоалетот“ (ФОТО)

Во Хрватска започна снимањето на шоуто „Суперталент“, а познатата пејачка Маја Шупут сезоната на ова талент шоу го отвори со креација...
Познати

Богатиот бизнисмен „не знаеше“ каде да ја гледа: Хрватската пејачка со деколте до папокот блесна во бело на луксузна венчавка (ВИДЕО)

Хрватската пејачка Маја Шупут во саботата на 39 години го кажа своето судбоносно „ДА“ по три години врска со младиот бизнисмен Ненад...
Познати

Замина на рајска дестинација па реши да се соблече: Хрватската пејачка ги препоти фановите во минијатурна танга среде зимо (ФОТО)

Хрватската пејачка Маја Шупут ги препоти фановите ширум целиот регион откако непрекинато објавува фотографии од својот зимски одмор...