луксузен дом

Пронајдени се 15 резултати на тема „луксузен дом“
Познати

Кога ќе дознаете од кого позајмил 500 илјади евра за станот нема да верувате – Аца Лукас живее во луксуз кој не може многумина да си го дозволат

Пејачот Аца Лукас во една од неговите изјави откри дека позајмил пола милион евра од Саша Поповиќ за да купи стан и дека му ги вратил...
Познати

ВИДЕО: Тоалет од кристали, базен среде дневната соба- Драгана Мирковиќ дефинитивно го има најлуксузниот дом на естрадата

Пејачката Драгана Мирковиќ речиси со години живее во Виена заедно со своето семејство, а нејзиниот дом е честопати во центарот на...
Занимливости

ФОТО: Некогаш била црква а сега е вистински луксузен дом – погледнете како изгледа новото живеалиште вредно 16 милиони евра

Оние кои имаат 15 милиони фунти и бараат може да се вселат во лондонската населба Фулам… Станува збор за црква којашто во меѓувреме е...
Познати

Од кралските детали вредни брдо пари ќе ви се заврти во умот- српската пејачка ги отвори вратите на својот луксузен дом (ФОТО)

Пејачката Катарина Грујиќ не може да замисли ден без своето семејство за кое е многу врзана. Во луксузната семејна куќа со базен, која...
Познати

Вилата во која живее ќерката на Шабан крие голема трагедија- од нејзината процена денес нема да ви се верува на тоа што го читате

Постарата ќерка на трагично загинатиот пејач Шабан Шаулиќ, Санела живее во луксузна вила заедно со сопругот која е сместена во елитниот...
Познати

Ќерката на Цеца ги стисна градите во бикини, но сите гледаа во еден детаљ за кој пејачката вложи илјадници евра за реновирање (ФОТО)

Ќерката на балканската пејачка Цеца Ражнатовиќ која исто така е пејачка на социјалните мрежи објави видео од луксузниот дом во кој...
Познати

Цеца го покажа луксузниот дом во родното село- од погледот ќе ви се заврти во умот, а од еден детаљ во дворот ќе останете без зборови (ВИДЕО)

Една од најголемите фолк ѕвезди на Балканот, Светлана Цеца Ражнатовиќ на социјалните мрежи сподели видео снимка од своето родно место...
Познати

Александра и Филип во луксузниот дом имаат „тајна соба“- нивниот кум Ацо Пејовиќ по грешка откри што прават секоја вечер таму (ФОТО)

Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ пред неколку месеци се вселија во нов луксузен дом во познатата населба Бежанска коса кој чини...
Познати

Ќе ви се заврти во умот од погледот: Балашевиќ се поднови со луксузна вила вредна милиони, а еден детаљ ретко кој го има дома

Новосадскиот кантавтор Ѓорѓе Балашевиќ купил вила во Истра за која искеширал 400 илјади евра. Како што пишуваат хрватските медиуми,...
Познати

Автомобили, скапоцени предмети, позлатена капија: Лепа Брена ги отвори вратите на својот дом и го покажа луксузот во кој ужива (ГАЛЕРИЈА)

Познато е дека Лепа Брена веќе со години заедно со семејството живее во семејниот дом во луксузниот дел на Белград. Фолк ѕвездата вчера...
Познати

Богатство вредно колку кралското семејство: Ѕирнете во луксузниот дом на Дејвид Бекам, а од еден детаљ се ќе ви стане јасно за богатството

Семејството Бекам е едно од најпопуларните во Велика Британија, па и во светот, некои би рекле дека се попопуларни и од британското кралско...
Познати

Емина Јаховиќ ги отвори вратите на својот дом по разводот- од луксузот и скапоцените детали ќе ве заболи главата (ФОТО)

Српската пејачка Емина Јаховиќ откако се разведе од турскиот пејач Мустафа Сандал продолжи да живее во Истанбул, а сега со јавноста...