луксуз

Пронајдени се 12 резултати на тема „луксуз“
Вести

Народот живее во сиромаштија, функционерите се луксузираат: Државните институции потрошиле 8 милиони евра за нови возила

Центарот за граѓански комуникации (ЦГК) ги објави истражувањето и базата на податоци на набавените нови патнички возила од државните...