Лука Лазукиќ

Пронајдени се 13 резултати на тема „Лука Лазукиќ“
Познати

Ја претепа Наташа Беквалац, а сега подготвува свадба- кога ќе видите со кого ќе се венча ќе ви стане јасно зошто пејачката се разведе

Лука Лазукиќ се уште не се развел од Наташа Беквалац, а веќе планира свадба со својата нова девојка. Како што пишуваат медиумите, Лука...
Познати

Откриен црниот план на Лука: Планирал развод уште пред бракот со Наташа, знаел како ќе ѝ го земе и последниот динар

Адвокатот на Наташа Беквалац, Стеван Јаковлевиќ, тврди дека поранешниот кошаркар до ситница го имал испланирано разводот со пејачката...
Познати

Денеска ја виде втор пат во животот- Сопругот кој ја претепа Беквалац се сретна со пејачката, ќе се шокирате од нејзината реакција (ФОТО)

Наташа Беквалац ја донесе малечката Катја во Центарот за социјална работа за да може Лука Лазукиќ да ја види својата ќерка. Лазукиќ...
Познати

Нови морничави детали: Пред да ја претепа Беквалац и го направил истото што му го направила поранешната сопруга (ФОТО)

Медиумите повторно излегоа со нови детали околу претепувањето на пејачката Наташа Беквалац. Имено нејзиниот сопруг Лука Лазукиќ ноќта...