лорена

Пронајдени се 3 резултати на тема „лорена“
Познати

Го покажа доказот јавно, па сите се плашат како ќе реагира сегашната: Лазиќ се пожали дека не ја видел ќерката, Ана имаше што да му порача

Пејачот Дарко Лазиќ во српската емисија „Премиера викенд“ тврдеше дека ќерката Лорена која ја има од бракот со Ана Севиќ не ја видел...
Познати

Откако намерно не го покани на роденденот на нивната ќерка, му се закани на Дарко Лазиќ- од овие зборови на Ана Севиќ ќе останете подзинати

Пејачката Ана Севиќ и Дарко Лазиќ повторно започнаа меѓусебна расправија поради петтиот роденден на нивната ќерка Лорена, а нејзината...
Познати

Не е разводот, ниту сообраќајната несреќа на Дарко Лазиќ- еве што Ана Севиќ никако не смее да и открие на нивната ќерка Лорена (ФОТО)

Поранешната сопруга на Дарко Лазиќ Ана Севиќ, по неколку години музичка пауза повторно се враќа на сцената. Но, освен на музички план...