лорен

Пронајдени се 3 резултати на тема „лорен“
Познати

Десет години подоцна – победничката на Евровизија од Шведска обожува да се слика топлес, Лорен речиси непрепознатлива (ФОТО)

Годинава се одбележува една деценија откако еден од комерцијално најуспешните победници на Евровизија на сите времиња, „Еуфорија“...
Познати

Пред шест години победи на Евровизија, а денес изгледа загрижувачки- од нејзината долга коса не остана ниту трага (ФОТО)

Победничката на Евровизија од пред неколку години која сите ја паметат по нејзиниот атрактивен изглед денес направи голема трансформација,...