Љупка Стевиќ

Пронајдени се 6 резултати на тема „Љупка Стевиќ“
Познати

Доби лист хартија од кој буквално се онесвести: Пејачка која кршеше сѐ пред себе откри што ја снашло два дена по изневерувањето

Српската пејачка Љупка Стевиќ која пред два дена преживеа животна драма не престанува да биде во центарот на вниманието на јавноста. Имено...
Познати

Му ги искрши автомобилите и заврши во болница- српската пејачка не можеше да се помири од тоа што го дозна по 10 годишната врска

Српската пејачка Љупка Стевиќ (35) доцна синоќа среде Белград му ги уништила двата автомобила на полицискиот полковник Драгиша Симиќ,...