љупчо николоски

Пронајдени се 5 резултати на тема „љупчо николоски“
Вести

Додека земјоделието тоне и нема откуп, министерот Николовски се подновува со скапи патики и гардероба од Дубаи (ВИДЕО)

Додека оваа година немаше откуп на сливите, пченицата, лубеницата, зелката, краставиците, доматот како и јаболката, министерот за земјоделие...