љубовница

Пронајдени се 24 резултати на тема „љубовница“
Познати

Се омажи љубовницата на Шабан: Цуца го заборави кралот на народната музика и повеќе не носи црно, сега облече венчаница

Пејачката Ивона Неговановиќ Цуца на својот Инстаграм профил објави фотографија на која е во венчаница, а покрај неа наводно е и нејзиниот...
Занимливости

Драма во болница: Дознала дека до неа се породува љубовницата на нејзиниот сопруг, можете да погодите што се случи потоа? (ВИДЕО)

Најубавиот момент во животот им се претвори во пекол. Две жени отишле во болница за да раѓаат деца. Но, шокот следувал кога дознале кои...
Познати

Сакам да те помирисам, а наутро може и да не сум толку нежен кон тебе: Протекоа секси пораки кои Безос и ги испраќал на љубовницата

Милијардерот Џеф Безос, основачот на компанијата Амазон е главна тема во медиумите овие три дена, откако објави дека се разведува од...
Вести

Во автомобилот ја возел љубовницата и нејзините деца, а во багажникот мртвата сопруга: Детали за хоророт на американскиот војник

Американскиот војник Логан Т. Кајл (22) е уапсен во Луизијана после дојава дека во багажникот од својот автомобил го вози трупот на неговата...
Вести

Ја отрул сопругата со сладолед за да ужива со љубовницата: Мислел дека испланирал совршено злосторство, но сепак згрешил

Дејвид Петис (64) ја отрул својата сопруга со помош на сладолед и дрога за да биде во врска со неколку години помлада љубовница. Дејвид...
Фудбал

Исфрлен од тимот откако ја заведувал девојката на соиграчот- скандалот да биде поголем медиумите објавија страшен детаљ за фудбалерот

Фудбалерот на МЛС тимот, Атланта Јунајтед, Езекиел Барко е исфрлен од тимот пред мечот со ДС Јунајте поради тоа што ја заведувал девојката...
Занимливости

Ја намамила љубовницата на сопругот во својот сан, па и приредила вистински хорор- поради ова завршила во затвор

Жена ја намамила љубовницата на својот сопруг, па ја врзала, и ставила лут сос во половиот орган, а на крај и ја избричила и главата. Инцидентот...