љубе здравков

Пронајдени се 5 резултати на тема „љубе здравков“
Вести

Здравков: Несериозниот однос на менаџментот ја остави штипската болница без греење во најстудените денови

Срамно и недостоинствено е здравството во нашиот град, истакна на денешната прес-конференција Љубе Здравков, советник во Совет на Општина...