Ливерпул

Пронајдени се 359 резултати на тема „Ливерпул“
Фудбал

Навивачите на Манчестер Јунајтед револтирани бараат оставка од Глејзер – откажан натпреварот Манчестер Јунајтед – Ливерпул

Навивачите на Манчестер јунајтед се пробија на „Олд Трафорд“ неколку часа пред натпреварот против Ливерпул. Почетокот на дербито...
Фудбал

Навивачите на Ливерпул започнаа со собирање средства за трансфер на Мбапе – за еден ден собрани 250 илјади фунти

Навивачите на Ливерпул решија да организираат акција за собирање средства за трансфер на напаѓачот на Пари Сен-Жермен, Килијан Мбапе. Навивачите...