Ливерпул

Пронајдени се 177 резултати на тема „Ливерпул“
Фудбал

Никогаш нема да ви падне на памет што добија на подарок- еве со што се подновија фудбалерите на Ливерпул по освојување на ЛШ

Фудбалерите на Ливерпул добија позлатени телефони „ iPhone X“ во чест на освојувањето на Лигата на шампионите. Секој од телефоните е персонализиран...
Познати

Сексапилната газдарица на Ливерпул на високи потпетици и во тесен фустан играше фудбал- од облините фановите заборавија на титулата

Линда Пичут сопругата на сопственикот на Ливерпул Џон Хенри потполно ги маѓепса навивачите по мечот во кои тие ја загубија титулата...