лежалки

Пронајдени се 11 резултати на тема „лежалки“
Занимливости

„Доказ колку ниско може човек да падне“: Видео од познатото летувалиште го згрози интернетот – даваат огромни пари, а потоа се понижуваат

Францускиот претприемач Марк Симончини неодамна на социјалните мрежи објави видео од еден хотел во кој престојувал ова лето, а истото...
Регион

Евтините лежалки на плажа се само сон: На ​​Халкидики резервација за викенди, еве ги цените во местата каде Македонците најмногу летуваат

Сезоната на летни одмори е во тек, а при планирањето на буџетот за одмор, не толку занемарлив е трошокот лежалки на плажа. Цените се разликуваат,...