летен одмор

Пронајдени се 7 резултати на тема „летен одмор“
Познати

Хрватската нација бесна по Мундијалот удри по премиерот: Колинда го откажа летниот одмор поради тоа што и го направи Пленковиќ (ФОТО)

Претседателката на Хрватска која стана планетарен хит за време на Светското првенство во Русија ја загрижи нацијата. Откако Колинда...
Познати

Ќе подзинете од проѕирната вода и погледот- еве каде Колинда по Мундијалот во Русија ќе летува со семејството (ФОТО)

Откако стана мега ѕвезда во светски рамки за време на Светското првенство во Русија хрватската претседателка Колинда Грабар Китаровиќ...