лет

Пронајдени се 17 резултати на тема „лет“
Вести

Сите 52 патници се качиле во авион со негативен тест: Кога слетале, сите биле позитивни на коронавирусот – еве ги можните сценарија!

Најмалку 52 лица од еден лет од Делхи до Хонг Конг имале позитивен тест за Ковид-19, и покрај фактот што сите патници имале негативен тест...
Вести

Прв пат во историјата Македонија воведува редовен лет до овој европски град- од недела можете веќе да го посетите!

На релацијата Скопје-Киев од 6 декември (недела) се воведува редовна авиолинија. Новите летови, што се воспоствуваат првпат меѓу Украина...
Занимливости

Ако имате страв од летање ова не е за вас: За време на летот сфатил дека не е врзан, а тоа што следуваше ќе ви го заледи срцето (ВИДЕО)

Ако се плашите од висина ова е едно од тие видеа кое ќе ве натера никогаш повеќе да помислите на летање. Еден корисник на Јутјуб објави...