лечење

Пронајдени се 6 резултати на тема „лечење“
Вести

Д-р Николов: Македонија беше единствена земја каде што протоколите за третирање на пациенти заразени со КОВИД-19 беа државна тајна

Претседателот на Комисијата за здравство на ВМРО-ДПМНЕ, Д-р Игор Николов на денешната трибина на тема „Состојбите во здравството“...