ЛДП

Пронајдени се 6 резултати на тема „ЛДП“
Вести

Милевски удри по СДСМ: Не ја прашаа опозицијата за промена на името, а за една изборна единица морало да се консултираат

Претседателот на ЛДП Горан Милевски во гостувањето во Отвореното Студио 1, на ТВ 1, ја нападна коалиционата партија СДСМ и отворено изрази...