лажни тестови

Пронајдени се 4 резултати на тема „лажни тестови“
Хроника

Покажале лажни тестови на аеродромот во Скопје- маж и жена освен забрана за влез во Македонија добија и пеколна затворска казна!

Основното јавно обвинителство Скопје поднесе Обвинителен предлог против маж и жена, државјани на Република Германија по потекло од...