лав

Пронајдени се 62 резултати на тема „лав“
Хороскоп

За нив се вели дека се “бакнати од судбината“: Луѓето во ОВОЈ хороскопски знак имаат најголема среќа во животот

Не постои личност која повеќе или помалку не е родена под среќна sвезда, но според астролозите меѓу зодијакот постои еден кој е „најсреќен“. Претставниците...
Хороскоп

Вечерва младата месечина во Лав носи драми: Многумина ќе почувствуваат немир, тоа е можност да се откажат од пороците и лошите врски

Оваа млада месечина во Лав се случува на 28 јули во 19:55 часот. Многу луѓе сега ќе чувствуваат сила и голема самодоверба, додека некои може...
Занимливости

Тест на личноста: Првото нешто што ќе го видите открива каков е вашиот карактер и како се справувате со проблемите

Овој едноставен тест преку забава ќе ви каже неколку интересни работи за вас Тестовите на потсвеста ни даваат можност да откриеме нешто...
Хороскоп

ПОЛНАТА МЕСЕЧИНА ВО ЛАВ НОСИ ПРЕСВРТ: Лавот и Скорпијата да се подготват за големи промени, а Стрелецот за изненадувања

На почетокот на февруари, Младата Месечина не извлече од многуте рамки во кои незабележливо паднавме и поттикнавме промени. Сакаме...