ламбе арнаудов

Пронајдени се 27 резултати на тема „ламбе арнаудов“
Вести

Арнаудов: Откако дојде Заев, цената на Македонија вртоглаво падна на берзата на држави и тоа по секој основ- немаме углед ни кај соседи, ни во ЕУ, ниту во ОН

Крајот на Заев е веќе видлив и многу скоро ќе се случи тоа. Основа на невољите е Преспанскиот договор, Заев тогаш почна да ја гори државата...
Вести

Основачите на партијата со поддршка за Мицкоски: Тој со ставови на државник и патриот, антидржавникот Заев во одбрана на Грција

Мицкоски со ставови на државник и патриот, а Заев во одбрана на грчките интереси. Вака основачите на ВМРО-ДПМНЕ го коментираат синоќешниот...