лаги

Пронајдени се 4 резултати на тема „лаги“
Вести

На лагите на СДСМ и Заев им нема крај: Ветуваа гасификација и изградба на хидроцентрали до 2020, но до денес нема ништо од тоа (ВИДЕО)

На лагите на тригодишната власт на СДСМ предводена од Зоран Заев им нема крај. Пред да дојде на власт Заев како опозиционер предлагаше...