курти

Пронајдени се 19 резултати на тема „курти“
Регион

Демократскиот сојуз на Косово ги собра потписите за гласање за доверба на Владата, денеска ќе ги предаде во Собрание

Демократскиот сојуз на Косово (ЛДК) објави дека ги собрал потребните потписи за гласање за доверба за владата на Албин Курти и најверојатно...