куќен притвор

Пронајдени се 10 резултати на тема „куќен притвор“
Вести

Се бара продолжување на куќниот притвор: Ова се новите детали од ЈО за сообраќајката во која тешко повреден е доктор Јота

Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Скопје денеска до Советот за деца при Основниот кривичен суд Скопје достави предлог...