куфер

Пронајдени се 6 резултати на тема „куфер“
Вести

Во овој куфер се наоѓа тајната на американската моќ: Прв пат во историјата поранешниот претседател нема да го отстапи на сегашниот (ФОТО)

Американскиот претседател во заминување, Доналд Трамп, денеска нема да присуствува на инаугурацијата на Џо Бајден. Неговото отсуство...